Никаких забот

От подготовки квартиры к краткосрочной аренде до обеспечения выгодных заказов – мы позаботимся обо всём.

Более высокий заработок

Основываясь на реальных цифрах, мы утверждаем, что главное – это не занятость, а доход.

Вам не нужно ни о чём заботиться

Пассивный доход и возможность заниматься тем, чем хочется – мы гарантируем всё это.

Услуги

Привлекательный заработок и довольные гости – это совокупность многих процессов, которые необходимо осуществить. Мы сделаем это за вас.

Подготовка квартиры

Надлежащая подготовка квартиры к краткосрочной аренде: мы знаем, что обязательно нужно сделать, а что – не обязательно. От обустройства до деталей интерьера и качественного постельного белья.

Оптимизированные профили квартиры

Наши партнёры – это крупнейшие мировые платформы бронирования Airbnb и Booking. Мы прекрасно знаем, что нужно для обеспечения высокой занятости квартир, обеспечивающей привлекательную рентабельность.

Коммуникация с гостями

От автоматических писем с подтверждением бронирования до презентаций каждой квартиры, предназначенных для рассылки гостям, чтобы произвести на них наиболее благоприятное впечатление.

Ежедневный контроль цен и занятости

У нас сильная команда, участники которой, используя различные технологические инструменты, ежедневно, т. е. семь дней в неделю, осуществляют мониторинг занятости и цен.

Профессиональная команда уборщиков

Специально для наших уборщиков мы создали мобильное приложение, облегчающее их работу и позволяющее обеспечить высокое качество выполняемой уборки.

Узнайте, какой доход может принести ваша квартира!

Sekundėlę :)

Ačiū už informaciją! Pasitikrinkite Jūsų el. pašto dėžutę!

О Houseys

Профессиональное администрирование краткосрочной аренды. Технологические инструменты и сильная команда позволяют обеспечить владельцам недвижимого имущества отличную занятость и привлекательную рентабельность.
Мы быстро растём, администрируем интересные и стильные апартаменты в центральных районах Вильнюса и Каунаса.

Houseys в цифрах

Количество администрируемых апартаментов 70.
Администрируемые апартаменты в Вильнюсе 50.
Администрируемые апартаменты в Каунасе 20.
Апартаменты в процессе подготовки к краткосрочной аренде 40.

Новости

партнеры

ЧАВО

25-30% (įskaitant PVM). Viskuo pasirūpiname 100%: konsultuojame NT savininkus apie tai, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Turime detalų sąrašą, kuo reikia pasirūpinti, kad butas būtų tinkamai paruoštas trumpalaikei nuomai. Turime tiekėjus, kuriems patikime patalynės užsakymus: naudojame aukšto lygio, viešbučių standarto patalynę. Paruošiame optimizuotus buto profilius pasaulinėse rezervacijos platformose, naudojame dinaminės kainodaros įrankius, leidžiančius parduoti brangiau, taigi, sugeneruoti daugiau pajamų NT savininkams, mūsų klientams. Patikima ir profesionali tvarkytojų komanda pasirūpina švara ir tvarka mūsų administruojamuose apartamentuose, tvarkytojų darbo koordinavimui ir kokybės užtikrinimui naudojame mobilią programėlę – po kiekvieno tvarkymo butas yra nufotografuojamas. Kiekvieną mėnesį mūsų klientai gauna detalias ataskaitas apie praėjusį mėnesį. Todėl visuomet sakome: leiskite mums pasirūpinti kuo aukštesnėmis pajamomis ir nepriekaištinga butų priežiūra.

Apie 70%. Ar užimtumas svarbiausia? Manome, jog pajamos kur kas svarbiau. Galime pasiekti ir 100% užimtumą, bet ar to jums pakaks, jei pajamos netenkins? Mūsų klientams pasiekėme nuo 20 iki 200% didesnes pajamas, lyginant su rinkos vidurkiu. Tačiau jei visgi labai norite sužinoti ir užimtumo skaičius, sezono metu vidutinis užimtumas 80%, ne sezono – 60%. Pagal tai bei pagal vidutinę nustatomą kiekvieno buto kainą skaičiuojame ir planuojamą grąžą.

Dažnu atveju – daugiau, nei iš ilgalaikės nuomos. Kaip ir paminėjome – pajamos iš trumpalaikės nuomos dažnai aukštesnės, nei iš ilgalaikės. Savo svetainėje turime formą, kurią užpildę galite sužinoti, kiek kiekvienas butas gali uždirbti iš trumpalaikės nuomos. Tai, žinoma, priklauso nuo daug faktorių: lokacijos, išplanavimo, įrengimo, pateikimo (paruošimas trumpalaikei nuomai, paruošimas foto sesijai, nuotraukų kokybė ir kita), profilių optimizavimo, dinaminės kainodaros įrankių naudojimo, papildomų šaltinių užimtumui užtikrinti (tokių, kaip sutartys su užsienio įmonėm ir panašiai). Tačiau norinčius kviečiame užpildyti formą ir mes su jumis susisieksime!

Turime detalų, 58-ių punktų sąrašą, ko reikia, kad butas būtų paruoštas trumpalaikei nuomai. Nuo lygintuvo ir lyginimo lentos iki to, kokia patalynė geriausia. Kalbant apie patalynę, ją įsigyti galima labai skirtingą, todėl turime atrinkę geriausią: aukšto lygio, naudojamą geriausiuose viešbučiuose, kokybišką, labai gerai besidėvinčią, bet tuo pačiu – ne per daug brangią. Kaip galite įsivaizduoti, kiekvienas butas labai skirtingas, tačiau kuo jaukesnis ir vizualiai patrauklesnis – tuo geriau. Mūsų komandos nariai karts nuo karto apsistoja mūsų administruojamuose apartamentuose, kad suprasti, ar tikrai viskas yra, ko reik. Taip dar geriau suprantame, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Bei patariame būsimiems mūsų klientams. Be to, paruošimu galime pasirūpinti ir mes, tad vis daugiau klientų renkasi būtent šią opciją.