Żadnych kłopotów

Od przygotowania lokalu pod wynajem krótkoterminowy po opłacalne zamówienia - zostaw to nam!

Większy zarobek

W oparciu o rzeczywiste liczby możemy stwierdzić, że najważniejsze tutaj nie zajętość, ale dochód.

Nie będziesz musiał nic robić.

Gwarantujemy Tobie dochód pasywny i swobodę robienia tego, co chcesz.

Usługi

Atrakcyjne zarobki i zadowoleni goście to wiele procesów, o które należy zadbać z należytą starannością. Zadbamy o to.

Przygotowanie lokalu

Właściwe przygotowanie lokalu pod wynajem krótkoterminowy: wiemy, co jest potrzebne, a co niekoniecznie. Od wyposażenia po elementy aranżacji wnętrz, jakościowej pościeli.

Zoptymalizowane profile lokali

Naszymi partnerami są największe światowe platformy rezerwacyjne - Airbnb, Booking. Doskonale wiemy, co jest potrzebne, aby osiągnąć dobre wyniki zajętości i atrakcyjną stopę zysku.

Komunikacja z gośćmi

Oferujemy opcję automatycznego wysyłania potwierdzenia rezerwacji oraz opracowujemy specjalnie dla gości przeznaczoną prezentację każdego lokalu. Robimy to z myślą o jak najlepszym doświadczeniu gości.

Codzienna kontrola cen i zajętości

Korzystamy z rozmaitych narzędzi technologicznych, posiadamy silny zespół składający się z osób, którzy codziennie, tj. siedem dni w tygodniu, dbają o kontrolę cen i zajętości.

Profesjonalny zespół sprzątaczek

Zaprojektowaliśmy specjalnie dla naszych sprzątaczek aplikację mobilną, która ułatwia ich pracę i zapewnia wysoką jakość sprzątania.

Sprawdź ile może zarobić twój lokal!

Please wait...

Thank you for sign up!

O Houseys

Profesjonalne zarządzanie wynajmem krótkoterminowym. Narzędzia technologiczne i silny zespół dobre wyniki zajętości i atrakcyjną stopę zysku właścicielom nieruchomości.
Szybko się rozwijamy, zarządzamy atrakcyjnymi i stylowymi apartamentami zlokalizowanymi w centralnej części Wilna i Kowna.

liczbami Houseys

Liczba zarządzanych apartamentów 70.
Zarządzane apartamenty w Wilnie 50.
Zarządzane apartamenty w Kownie 20.
Apartamenty przygotowywane pod wynajem krótkoterminowy 40.

Nowości

Partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

25-30% (įskaitant PVM). Viskuo pasirūpiname 100%: konsultuojame NT savininkus apie tai, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Turime detalų sąrašą, kuo reikia pasirūpinti, kad butas būtų tinkamai paruoštas trumpalaikei nuomai. Turime tiekėjus, kuriems patikime patalynės užsakymus: naudojame aukšto lygio, viešbučių standarto patalynę. Paruošiame optimizuotus buto profilius pasaulinėse rezervacijos platformose, naudojame dinaminės kainodaros įrankius, leidžiančius parduoti brangiau, taigi, sugeneruoti daugiau pajamų NT savininkams, mūsų klientams. Patikima ir profesionali tvarkytojų komanda pasirūpina švara ir tvarka mūsų administruojamuose apartamentuose, tvarkytojų darbo koordinavimui ir kokybės užtikrinimui naudojame mobilią programėlę – po kiekvieno tvarkymo butas yra nufotografuojamas. Kiekvieną mėnesį mūsų klientai gauna detalias ataskaitas apie praėjusį mėnesį. Todėl visuomet sakome: leiskite mums pasirūpinti kuo aukštesnėmis pajamomis ir nepriekaištinga butų priežiūra.

Apie 70%. Ar užimtumas svarbiausia? Manome, jog pajamos kur kas svarbiau. Galime pasiekti ir 100% užimtumą, bet ar to jums pakaks, jei pajamos netenkins? Mūsų klientams pasiekėme nuo 20 iki 200% didesnes pajamas, lyginant su rinkos vidurkiu. Tačiau jei visgi labai norite sužinoti ir užimtumo skaičius, sezono metu vidutinis užimtumas 80%, ne sezono – 60%. Pagal tai bei pagal vidutinę nustatomą kiekvieno buto kainą skaičiuojame ir planuojamą grąžą.

Dažnu atveju – daugiau, nei iš ilgalaikės nuomos. Kaip ir paminėjome – pajamos iš trumpalaikės nuomos dažnai aukštesnės, nei iš ilgalaikės. Savo svetainėje turime formą, kurią užpildę galite sužinoti, kiek kiekvienas butas gali uždirbti iš trumpalaikės nuomos. Tai, žinoma, priklauso nuo daug faktorių: lokacijos, išplanavimo, įrengimo, pateikimo (paruošimas trumpalaikei nuomai, paruošimas foto sesijai, nuotraukų kokybė ir kita), profilių optimizavimo, dinaminės kainodaros įrankių naudojimo, papildomų šaltinių užimtumui užtikrinti (tokių, kaip sutartys su užsienio įmonėm ir panašiai). Tačiau norinčius kviečiame užpildyti formą ir mes su jumis susisieksime!

Turime detalų, 58-ių punktų sąrašą, ko reikia, kad butas būtų paruoštas trumpalaikei nuomai. Nuo lygintuvo ir lyginimo lentos iki to, kokia patalynė geriausia. Kalbant apie patalynę, ją įsigyti galima labai skirtingą, todėl turime atrinkę geriausią: aukšto lygio, naudojamą geriausiuose viešbučiuose, kokybišką, labai gerai besidėvinčią, bet tuo pačiu – ne per daug brangią. Kaip galite įsivaizduoti, kiekvienas butas labai skirtingas, tačiau kuo jaukesnis ir vizualiai patrauklesnis – tuo geriau. Mūsų komandos nariai karts nuo karto apsistoja mūsų administruojamuose apartamentuose, kad suprasti, ar tikrai viskas yra, ko reik. Taip dar geriau suprantame, kaip tinkamai paruošti butą trumpalaikei nuomai. Bei patariame būsimiems mūsų klientams. Be to, paruošimu galime pasirūpinti ir mes, tad vis daugiau klientų renkasi būtent šią opciją.